Developerské projekty Praha

Rohan City - Developerský projekt Praha 8Celou dobu zde můžete číst o tom, jaké bydlení je pro koho vhodné, na co byste neměli při hledání nového bytu zapomenout, a čeho si při výběru všímat.

Abychom se posunuli od teorie k praxi, připravili jsme pro vás přehled aktuálních a připravovaných developerských projektů v Praze.

Najdete zde jak luxusní rezidence, tak i dostupné byty v bytových domech dále od centra – vybíráme je tak, aby si to své našel každý.

Pojďme na to!

Aktuální developerské projekty v Praze

Rezidence Korunní – bydlení na Vinohradech

Rezidence Korunní - Nové byty Praha 10Vlajkovou lodí mezi nedávno dokončenými developerskými projekty je rezidence Korunní v Praze Vinohradech. Tento komplex novostaveb je určen náročným klientům, kteří vyžadují nadstandardní lokalitu i nadstandardní kvalitu bydlení. Najdete zde luxusní byty s velkorysou podlahovou plochou i vzdušné ateliéry; krásné výhledy do okolních čtvrtí i zeleného dvora.

Novostavby Rezidence Korunní najdete v samém srdci Vinohrad. Pořízením bytu v této lokalitě se dostanete do samého centra kosmopolitního života dnešní Prahy. Přesto, díky zeleni a intimitě celého komplexu budete bydlet v klidu a pohodě.

BelariePark – bydlení v Modřanech

BelariePark - Nové byty Praha 4Klid, zeleň, sportovní vyžití a dostupná cena. To vše vystihuje bytový komplex BelariePark v Praze 4 – Modřanech. Projekt BelariePark byl dokončen v druhé půli roku 2009 a od té doby si v něm našla nové bydlení řada mladých párů i rodin s dětmi.

Bytové domy komplexu BelariePark vyrostly na místě bývalého továrního areálu Orion. Odkaz industriální minulosti se dnes odráží na vzdušnosti, volném prostoru a intimitě celé lokality. Bydlení v bytech BelarieParku je ideální pro aktivní lidi, kterým bude blízkost cyklostezek a bruslařských drah maximálně vyhovovat.

Připravované projekty

Zahrady Opatov – nové bydlení v Praze 4

Zahrady Opatov - Nové byty Praha 4Prvním připravovaným projektem je novostavba bytového domu u Litochlebského náměstí v Praze – Opatově. Vyroste zde dům se 182 byty v exkluzivní vzdálenosti pouhých 250 metrů od stanice metra Opatov. Špičková dopravní dostupnost, vysoký standard bydlení a nově se utvářející městské centrum dělají ze Zahrad Opatov velmi zajímavý developerský projekt.

Nabízené byty v Zahradách Opatov budou o velikosti od 1+kk do 5+kk, u vybraných bytů nebudou chybět zahrádky, terasy či balkóny. Projekt počítá také s garážemi a menšími komerčními prostorami v prvních podlažích.

Obytný soubor V Čeňku – bydlení v Počernicích

V Čeňku - Nové byty Praha 9Nízkoenergetický standard bydlení, výborná lokalita a těsná blízkost stávající vilové zástavby jsou základními rysy nového obytného souboru V Čeňku v Dolních Počernicích. Severovýchodně od historického centra vyrostou tři dvojice bytových domů o celkem 60 bytech.

Ve třech nadzemních podlažích najdete byty od 1+kk po 3+kk, pod domem pak potěší podzemní garáže. Jednoduché, elegantní a úsporné byty v Dolních Počernicích ocení ti, kteří touží po komfortu, soukromí, klidu a zeleni.

Rezidence Hřebenky – bydlení v Praze 5

Rezidence Hřebenky - Nové byty Praha 5Mimořádně zajímavý developerský projekt se právě připravuje v lokalitě Na Hřebenkách v Praze 5, přímo pod Strahovem.

V centru, ale přitom v jedné z nejzelenějších a nejčistších pražských lokalit vyroste moderní osmipodlažní bytový komplex s velkými terasami s úžasným výhledem na zeleň a panorama Prahy.

Projekt na první pohled zaujme výraznou architekturou, která dům odliší od ostatních.

V samotných bytech pak najdete rozdílné úrovně podlah a stropů, velká pásová okna a otevřené pohledy do okolí.

Velice prestižní záležitost!

Rohan City – bydlení v Praze 8

Rohan City - Developerský projekt Praha 8Výjimečnou šancí pro celou Prahu je v současné době připravovaný rozsáhlý developerský projekt Rohanského ostrova. Na více než 202 000 metrech čtverečních zde v podstatě vyroste nové centrum plné zeleně, bytových domů, restaurací a obchodů. Díky unikátní možnosti stavby „na zelené louce“ zde vznikne také řada parků a míst k relaxaci.

Za zmínku stojí také exkluzivní poloha celého projektu. Rohanský ostrov, sevřený Vltavou, je obklopen fungující infrastrukturou. Autem, metrem i tramvají se zde dostanete bez jakýchkoliv problémů již nyní.

Smíchov City – bydlení v Praze 5

Smíchov City - Developerský projekt Praha 5Velké změny se chystají i na Smíchově. V prostorách smíchovského nákladového nádraží o ploše více než 210 000 metrů čtverečních se připravuje nové moderní rezidenční, obchodní a kancelářské centrum Smíchova. Koktejl nové multifunkční čtvrti doplní také zelené plochy, pěší trasy a moderní nákupní centrum ležící uprostřed plánovaných tras.
Není bez zajímavosti, že tento developerský projekt přímo naváže na okolní zástavbu a plynule propojí původně spojené nábřeží Vltavy a okolní zelené kopce.

Žižkov City – bydlení v Praze 3

Žižkov City - Developerský projekt Praha 3Posledním z velkých developerských projektů je komplexní revitalizace nákladového nádraží Praha – Žižkov. Na více než 330 tisících metrech čtverečních zde vyroste nové centrum Prahy 3. Více než polovinu území zaplní kanceláře, obytné domy a obchody, středem čtvrti se bude vinout nový městský bulvár.

Jedno z posledních velkých nezastavěných území v Praze bude obohaceno také řadou parků, pěších tras a ploch plných zeleně. Bydlení v této lokalitě tak bude navzdory blízkosti centra a skvělé dopravní obslužnosti klidné a vhodné i pro rodiny s malými dětmi.