Jak to bude v roce 2017 s hypotékami?

V loňském roce hypotéky lámaly rekordy. 50 % až 60 % klientů financovalo své bydlení právě pomocí hypotéky. Aby ne. Například v listopadu a prosinci roku 2016 klesla úroková sazba na 1,77 %. To byl i jeden z důvodů, proč se vloni v Praze prodalo 6 650 nových bytů a jejich průměrná cena byla 71 567 Kč za m², která se navýšila o neuvěřitelných 19,5 %. Doba levných hypoték je bohužel nenávratně pryč. Rok 2017 má v prognóze postupné navyšování úrokových sazeb a snižování zájmu o hypotéky.

Sekyra Group uvádí v život nevyužité pozemky, bývalé tovární čtvrti a zanedbané lokality

Developerské projekty společnosti Sekyra Group přetvářejí zanedbané kouty naší metropole na výstavní lokality, které jsou určeny pro kvalitní bydlení, podnikání i kanceláře. Pojďme se na některé z nich podívat. K zajímavým a velmi ambiciózním developerským projektům, které nyní v Praze vznikají, patří revitalizace žižkovského nákladového nádraží.

Na tomto atraktivním pozemku vznikne nadčasové městské centrum, které bude v samém srdci Prahy 3, a jak píše ve svém žižkovském románu „Zastřelte růžového medvěda“ Roman Sovák, protne východní i západní Žižkov. Celý projekt Žižkov City je koncipován jako moderní město odpovídající požadavkům 21. století.

Bydlení s unikátním výhledem na pražský hrad

Kdo by si nepřál bydlení v zeleni a zároveň v centru Prahy. Ne, to není reklamní trik. To je skutečnost, kterou nabízí rezidenční projekt, jež je spojený s kancelářským a obchodním centrem – Rohan City. Tato lokalita nedaleko řeky Vltavy se nachází na rozhraní Karlína, Invalidovny a Libně a mezi Pražany je známa jako Rohanský ostrov. A nyní do třetice všeho dobrého. Společnost Sekyra Group připravuje i kompletní revitalizaci smíchovského nádraží. Projekt Smíchov City je inspirovaný tradičním městem 19. století, které však nabízí všechny vymoženosti současnosti. Nová čtvrť svým obyvatelům zajistí klidné bydlení a veškerou občanskou vybavenost.

Společnost Sekyra Group drží krok s moderními evropskými trendy a nabízí velmi atraktivní lokality pro kvalitní bydlení. Věřím, že byty v Praze od Sekyra Group rozseknou i vaši bytovou otázku. Kontaktujte společnost Sekyra Group ještě dnes.

Přečtěte si také

  1. Sekyra Group prodala v roce 2011 o třetinu více bytů než v roce 2010 Navzdory krizi, která trápila stavebnictví a realitní trh v posledních letech, se rok 2011 stal úspěšným pro většinu developerských společností....