Tandem Modřeny nabízí zajímavé bydlení na Praze 4

Společnost Sekyra Group působí 18 let na českém realitním trhu a patří mezi přední developerské společnosti. Zaměřuje se na nevyužité pozemky, bývalé tovární čtvrti a zanedbané lokality, které přetváří na zajímavá místa určená nejen pro bydlení, ale i pro podnikání.

Modřany čekají možná právě na vás

Rezidenční projekt Tandem Modřeny v Praze 4 vyrostl na pozemku bývalých modřanských čokoládoven. Na první pohled vás ihned zaujmou dva jednostranně orientované bytové domy s šesti nadzemními podlažími. Jsou jednoduše označeny čísly 1 a 2 a každý z nich nabízí limitovaný počet 38 bytů.

Součástí každého bytu je balkon, sklepní kóje a parkovací stání. Maminky s dětmi ocení i společnou kočárkárnu, kde budete moci garážovat i vaše kola. Domy jsou řešeny do posledního detailu a je zde myšleno i na samostatný prostor pro komunální odpad.

S bytem v lokalitě Tandem Modřany získáte bydlení na dobré adrese

Bytový projekt Tandem Modřany nabízí širokou paletu bytů. Najdete zde malé byty 1+kk s obytnou plochou 30 m², které ocení především singles či byty 2+kk pro mladé páry. K vlajkovým lodím modřanského bydlení patří rodinné byty 3+kk o rozloze 90 m², kde najdou veškerý komfort i velké rodiny s dětmi.

K výhodám projektu Tandem Modřeny bezesporu patří koncepce celého projektu. Byty začínají až ve druhém nadzemním podlaží a v přízemí můžete najít třeba prostor pro váš nový obchod nebo firmu. Každý nebytový prostor má cca 100 m².

Lokalita Modřany nabízí bydlení v zeleni

Klidné bydlení nedaleko Vltavy se přímo nabízí ke krásné procházce či aktivnímu odpočinku. Modřanské bydlení má však ještě jednu zásadní výhodu – výbornou dostupnost do centra Prahy.

Společnost Sekyra Group drží krok s moderními evropskými trendy a z často zanedbaných koutů a nevyužitých míst naší metropole vytváří výstavní lokality s kvalitním bydlením. Věřím, že byty v Praze od Sekyra Group rozseknou i vaši bytovou otázku.

Přečtěte si také

  1. Cizinci mají menší zájem o nové byty v Praze S novým rokem dávají ekonomové a další odborníci dohromady statistiky za rok minulý. Z čísel vyplývá, že zájem cizinců o...