Nový byt by měl být láskou na první pohled

Nabídka nových bytů v Praze je dnes velmi široká a vybrat si ideální byt, přesně podle svých představ, není žádný problém. Pak samozřejmě záleží i na lokalitě, protože i ta rozhoduje a spoluvytváří celkovou kvalitu bydlení. Je dobré si dopředu říct, co si od nového bytu slibujete a jak ho chcete využívat. Jen pro inspiraci, Sekyra Group v současnosti nabízí řadu možností a to i ve velmi atraktivních lokalitách – Dolní Počernice II, rezidenční projekt Tandem Modřany, obytný soubor Čakovice nebo BaleriePark II v pražský Modřanech.

Proč jdou 1+kk tak na dračku?

Byty 1+kk jsou stále více oblíbené a vycházejí ze současného trendu bydlení, kdy řada lidí preferuje atraktivní lokalitu před velikostí samotného bytu. Tyto byty vyhledávají nejen studenti či singles, ale také manželské a milenecké páry, důchodci a dnes stále více i lidé, kteří hodlají byt pronajímat. Malý byt je dnes tou nejlepší investicí.

Výhodou bytu 1+kk to je nízká pořizovací cena, nízké provozní náklady, bezpečná investice, jednoduchá údržba a možnost bydlení v centru za nízkou cenu. Zkrátka bezstarostné mládí, ale i stáří.

Jaké jsou dispozice bytu 2+kk

Byty 2+kk nabízí mladým párům skvělý start do života. Tento typ bytu si nejvíce oblíbily právě pracující páry, pro které je cenově dostupný, a jelikož tráví doma relativně málo času, dvě místnosti nabízí v případě potřeby dostatek soukromí. Byt 2+kk je dostačující i pro mladé rodiče s jedním potomkem.

Když byt ještě navíc správně zařídíte, máte ve finále z bydlení více než dobrý pocit. V samostatném pokoji je nejvhodnější zařídit ložnici, z pokoje s kuchyňským koutem doporučujeme vytvořit multifunkční místnost s psacím stolem, pohovkou a jídelním stolem.

Byty 2+kk v Praze v novostavbách nabízejí i řadu nadstandardních služeb. U rezidenčních projektů si můžete vybrat vybavení na přání, získat možnost parkování a většinou k bytu máte i balkon nebo lodžii. Novostavby mají také celou řadu společných prostor, které můžete využívat.

3+kk je generacemi vyzkoušená klasika

Byt 3+kk v Praze je snem každého pražského patriota. Ten si dnes můžete snadno splnit. Byt 3+kk v novostavbě je dostatečně velký, aby v něm mohla žít pohodlně celá rodina i s dětmi a měsíční náklady na provoz lze poměrně lehce pokrýt z průměrného platu.

Nabídka bydlení v Praze je velmi široká a přináší i další zajímavé možnosti. Mezonetové byty nejsou sice pro každého, ale svým pojetím nabízejí majitelům zcela atypické a velmi luxusní bydlení. Stejně tak je to s byty, které navíc disponují terasou, která dává bydlení zcela jiný rozměr. Snídaně prozářená sluncem nebo romantické posezení pod hvězdami jsou neopakovatelné, nebo vlastně jsou.

Společnost Sekyra Group drží krok s moderními trendy a z často zanedbaných koutů a nevyužitých míst naší metropole vytváří výstavní lokality s kvalitním bydlením.

Žádné podobné články.