Stavební odbor Prahy 10 souhlasil. Rezidence Korunní může být zkolaudována

Bytový komplex na pražských Vinohradech čeká před nastěhováním jeho prvních obyvatel už jen jediné – kolaudace. Kolaudační souhlas udělil projektu za 1,3 miliardy korun stavební odbor Prahy 10 dne 3. listopadu.

Rezidence KorunníSoubor tří novostaveb, které se nacházejí jen několik stovek metrů od samotného centra Prahy, postavila tuzemská realitní skupina Sekyra Group. Rezidence nabízí byty se základní výbavou i nadstandardní bytové jednotky nebo ateliéry. Jednotlivé části komplexu – Boulevard, Villa a Industrial se od sebe liší úrovněmi podlaží a vybavením vnitřních prostor.

Areál má tvar čtverce. Uvnitř je dvůr s vodní plochou, zelení a lavičkami, odkud vede přímý vstup do jednotlivých součástí komplexu. Další odpočinkový prostor, který má sloužit pro setkávání lidí, se nachází na rohu ulic Korunní a Říčanská. Je vybavený kašnou, dalšími stromy, zatravněnou plochou, veřejným osvětlením a místyk posezení.

Rezidence Korunní je určena náročným klientům, kteří preferují luxusní byty s velkorysou podlahovou plochou.Pěšky na metro, nedaleko do kavárny či divadla

K více než dvě stě sedmdesáti luxusním bytům v místě bývalých čokoládoven náleží podzemní garáže, sklepy a bezpečnostní ostraha. Jednou z výhod lokality je její občanská vybavenost. Rezidence Korunní je velice dobře dopravně dostupná tramvají nebo metrem – stanice metra Jiřího z Poděbrad je v docházkové vzdálenosti. V blízkosti se nacházejí nákupní centra, divadlo, nemocnice, ale i různé restaurace, kavárny a malé obchody.

Přečtěte si také

  1. Pozoruhodné stavby – 4. díl: Rezidence Korunní Boulevard, Villa a Industrial. Tak se jmenují tři části bytového komplexu, který na pražských Královských Vinohradech postavila přední realitní skupina...